| MrHipHoper a întrebat:

Nu stiu ce sa mai joc... daca aveti idei eu prefer jocurile de actione,horror,nu cu zombie, funny gen deadpool si cam atat.Astept pareri, cele mai bune funda +vot

Răspuns Câştigător
| DEADEND a răspuns:

Incearca CS furien mod sau Joc horror, cum ar fi Monster(e cu vampiri, strigoi, fantome si vrajitori).Joc funny pe net e virtual piano, foarte tare. Funda?

| MrHipHoper explică (pentru DEADEND):

Virtual piano e interesant...astea online shooter nu prea imi plac..alte idei mai ai?

| DEADEND a răspuns (pentru MrHipHoper):

Poate iti plac metinele...Iti recomand metin2 Traian.