| vlad_2771 a întrebat:

Nu stiu cum sa ma exprim exact dar as putea face un fel de virus nedetectabil care sa i-l dau la o fata si sa-i apara pe ecran te iubesc si inimioare? big grin Cum?

1 răspuns:
| MoTaNuLxD a răspuns:

Nu exista asa ceva... poate un program care sa il trimiti tu gen,, ceva dulce'' sau chestii de genu se cauta pe net si vei gasi sau daca, chiar vrei sa faci asta te poti duce la ea acasa cu un stick si cand ea este la bucatarie sau undeva poti trage rapid imaginea si sa o pui pe desktop am scris gresit laughing funda?