| OhMyGaga a întrebat:

Nu stiu cum sa pun artistul sub bara de like/dislike pe youtube, de exemplu aici : www.youtube.com/watch?v=AbPCtwIQ63I, este doar un user oarecare, si totusi a pus sub bara de like/dislike artistul. Help? Funda raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca te referi la partea asta de aici http://i.imgur.com/VE1uR.jpg
youtube detecteaza melodia si pune automat numele artistului acolo.

| OhMyGaga explică (pentru neluL):

Exact la aia ma refer! doar ca, youtube nu mi-a pus la nici unul dintre toate cele 42 de videoclipuri pe care le am nimic...

| OhMyGaga explică (pentru neluL):

Din 43 de videoclipuri pe care le am, yotube nu a pus nimic sad

| neluL a răspuns (pentru OhMyGaga):

Este mai bine asa pentru ca in momentul cand youtube le detecteaza te obliga sa ai Drepturi de autor pentru publicarea videoclipului pe site si daca nu ai iti blocheaza videoclipul!