| Leloluch a întrebat:

Nustiu de ce am doar 864 mb din 7, 81 Gb in C unde am instalat windos, inainte aveam mai mult dar am lasat calculatorul in paragina si am descarcat o gramada de programe inutile si acum le-am dezinstalat din program remove si tot mica memorie am vreau s-o fac mai mare cum era, cel mai bun sfat funda.

2 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Daca ai fisiere pe Desktop - ele apartin tot partitiei C.
Poate unele jocuri/aplicatii sunt facute de asa natura incat sa fie sterse manual si evident ca nu iti mai apar in remove programs.

| uNb0rN a răspuns:

Descarca-ti Ccleaner si folosestel 1 data / zi si eu il am si e foare bun... inainte sa-l am eram ca si tine