| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru aia care au jucat arcade games din alea:
am avut un cd cu jocuri arcade o gramada si era unu in care trebuia sa cumperi obiecte sau ceva de genu dintr-un mol si daca nu faceai destui bani te certai cu sefu` tau sau ceva de genu oricum era super mi-e dor de jocurile astea cd`u ala era cu virusi si nu stiu unde l-am pus cine imi zice cum se numeste jocu` si da un pack sau ceva de genu` cu jocuri din astea arcade are funda, vot mersi multwinking

1 răspuns:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Eu stiu 3 jocuri cu tema asta, iti prezint numele lor si dezvoltatorul.
Acum poate iti amintesti tu dupa nume:
1.Create A Mall - de la bumarcade
2.Game Shop It Up! - de la Big Fish Games
3.Mall Tycoon 3 - de la gamezone
4.MALL-A-PALOOZA - de la Games Rocket (strategie, jucatorul vede personajul de sus, dintr-o perspectiva izometrica adica camera principala se afla intr-un ungi al coltului ceva cen diablo, age of empires, transport tycoon deluxe, sim city)
nu vreau funda, vreau fundita happy
mersi anticipat pentru ea!