| Scorpione a întrebat:

am o intrebare era un joc online era un omulet care era blocat pe o insula si trebuia sa isi reconstruiasca avionu ma refer dintr-o cutie era si tu trebuai sa adaugi piese roti ca sa poata decola sicu cat mergeai mai mult cu cat faceai bani cum se numeste jocu? Dau Funda * Vot la acela care imi spunewinkingbig grin

2 răspunsuri:
| ioanahd1 a răspuns:

Jocul se numeste Lagoonia happy
Funda?

| Scorpione explică (pentru ioanahd1):

Nu este asta era un joc nu m-am referit online deci era pe net dar era ca si o marioneta si prima data trebuia sa impingi avionu stricat si tu cu cat facea i bani ii adaugai piese aripi ulei etc