| eva2299 a întrebat:

O intrebare pentru. cei care joaca Club Penguin. Daca vreau sa fiu in EPF [adica spion] trebuie sa fiu membru?

Răspuns Câştigător
| Cobrax2002 a răspuns:

Nu doar ca : vei primi un mesaj misterios, din catesitu eu; sau roaga-i pe alti pinguini am aici o chestie de cum sa-i rogi : can you send me a invitation for EPF agent? apropo EPF vine de la everyday phoning facility E IMPORTANT!

1 răspuns:
| lila36 a răspuns:

Pai ar trebui sa ntrii acolo iar a doua zi vei primi un mesaj care iti va zice sa te duci acolo sa te faci spion. apoi treci de cateva probe si gata.