| 0buna1buna2 a întrebat:

O INTREBARE PENTRU CEI CARE STIU CE E AIA Sims 4.

Salutare TPU!

Pentru ca ma terminat anul cu bine, mama mea ma lasa sa iau un pack pentru The Sims 4.

Bine, m-am hotarat ce sa imi iau...UN EXPANSION PACK!

Hmm dar care? Aveam deja Get To Work asa ca am ales Get Together, dar m-am uitat si exista City Living.

Oare ce sa imi iaaau?

M-am uitat la REVIEW-URI si amandoua imi plac la fel de mult, adica cand ma gandesc la get together ma gandesc la CAS si cand ma gandesc la City Living ma gandesc la apartamente...

DAR AMANDOUA IMI PLAC!

Care sa mi-o iau?

P.S Daca de exemplu zice-ti Get together dati-mi link pentru el la:

Cel mai mic pret

Durata scurta de livrare(Suceava)

VREAU 2 LINK-URI, unul de la cel mai mic pret si unul pentru cea mai scurta livrare(daca nu puteti gasi cea mai scurta livrare, nu mi-l dati)

Vreau si argumente de ex:

Ia city living pentru ca:...

Daca e un raspuns gen:

Ia get together(exemplu) pentru ca(motive) si are multe raspunsuri cu da sau ai dreptate, acela va castiga!

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Se gaseste integral cu toate dlc-urile fara nici o verificare. Alea cu human verification de obicei ai false ( ca si cele cu parola ) si puse doar ca sa ii prosteasca pe cei care nu stiu cum sa pe descarce cum trebuie. :) La alegere nu ma bag ca am jucat sims si nu e my thing. Ca pret cel mai ieftin e pe
https://www.g2a.com/the-sims-4-get-together-origin-cd-key-global.html
https://www.g2a.com/the-sims-4-city-living-dlc-origin-cd-key-global.html
Desi sincer Get togheter pare mult mai interesant si are mult mai mult continut. Spor :)

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sau poti sa il iei gratis cu toate expansion-urile de pe net laughing

| 0buna1buna2 explică (pentru Wr3nch):

Eu am the sims 4 cumparat, deci daca iau de pe net imi pierd licenta si de pe net e cu human verification deci...

| 0buna1buna2 explică (pentru Wr3nch):

Daca nu vreau

| Wr3nch a răspuns:

Ai mesaj cu link bun happy

| 0buna1buna2 explică (pentru Wr3nch):

Imi pierd licenta daca il instalez?

| Wr3nch a răspuns (pentru 0buna1buna2):

Nu ai cum. Dar ca sa nu fie confuzie ideal ar fi sa il instalezi pe o partie diferita si sa il rulezi fara origin ca sa nu ii faca patch.

| 0buna1buna2 explică (pentru Wr3nch):

Multumesc!
Am instalat a mers DAR
Ecranul e glichuit

| 0buna1buna2 explică (pentru Wr3nch):

Multumesc dar ecranul e foarte glitchuit, ce sa fac?

| 0buna1buna2 explică:

Nu ca nu ma descurc, dar orice varianta gasesc e cu cod