| Ani11 a întrebat:

O intrebare pentru Counter Strike. Deci la un anumit server, cu zombie, in fine, is om normal. Da eu nu pot sa sar ca si aialalti. Si-s mai multi care nu pot sari ca unii. Unii sar si se pot pune pe orice cutie, eu s-ar da nu ma pot punte pe ea, si folosesc si SPACE+CTRL cand sar...dar nici asa nu merge... deci ma puteti ajuta? Am mai primit un raspuns de genu "m32" da nu stiu ce inseamna. Va rog ajutati-ma! sad
DAU FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| Said16 a răspuns:

M32.
probabil s-a referit sa apesi tasta M (pe care de obicei este shop ul)
apoi apesi 3 si apoi 2 pentru a-ti cumpara gravitate probabil.

in caz ca nu incearca dublu jump(space)

| Ani11 explică (pentru Said16):

Am incercat si nu merge sad

6 răspunsuri:
| Said16 a răspuns:

Incearca sa schimbi cs ul
pe unele cs-uri nu merg dublu jump

| SarumanTheWise a răspuns:

De obicei admini au comenzi de genul asta, sau poate sa fie hack, am vazut multe hack-uri pe net, unele asemanatoare cu ce spui tu! Am vazut si eu pe uni care sareau asa, si de obicei erau admini.

| SarumanTheWise a răspuns:

De obicei admini au comenzi de genu asta. Poate fi si un hack am vazut multe hack-uri asemanatoare(superjump, etc.)
Am vazut si eu, de obicei erau admini.
Cat despre ''m32'' nu stiu nimic.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
FUNDA pls!?!?!

| SarumanTheWise a răspuns:

Hackul este ca un cod(cheats), si nu toate merg la cs, unlele merg altele nu, incearca sa mai cauti.Si eu am stat o gramada sa gasesc un wall hack bun.