| Hamyx a întrebat:

O parere despre Perfect World International?

Răspuns Câştigător
| Abibina a răspuns:

Taicamiu il joaca de ceva ani buni si e cat se poate de entuziasmat si de multumit de el. Eu una am jucat doar o ora si m-am plictisit extraordinar. E destul de pasnic, placut si relaxant, dar nu e pentru mine. Prefer sa joc League of Legends.

1 răspuns:
| 0x11111051 a răspuns:

PW este cea mai superba joaca MMO din lume. Dupa parerea mea ea il intrece pe WOW. PWI este server international (Europa de West si centrala, America). Eu fiind din Moldova (tara CSI) ma joc pe serverul rus oficial.