| suntperfect a întrebat:

O sa imi ruleze fifa 11 la medium pe procesorul asta :Intel celeron dual core? cine va raspunde cel mai bine va primi funda!

4 răspunsuri:
| cosmin3confuz a răspuns:

Cauta pe net pe google programul online Can you run it? Instalezi Java acolo pe site ca iti da... si apoi dai la cautare joc... dai fifa 11 sau orice alt joc si iti apare cu rosu daca nu merge si cu verde daca merge iar mai jos scrie ce componente sunt bune si ceare nu sunt bune din pc ul tau

| Gg26 a răspuns:

Nu ai specificat inca de cat ai procesorul. Uite aici niste specificatii:
http://gamesystemrequirements.com/games.php?id=956

Eu unul am procesor Intel celeron dual core de 1, 6Ghz. merge brici, mai tine si de rami si de placa video. dar ar fi ok sa verifici acolo.

| TestPetrut a răspuns:

Cred ca va merge pe lowsad

| cosmin3confuz a răspuns (pentru Gg26):

Dupa cum am spus el va testa pe CAN YOU RUN IT? si ii va spune daca procesorul e compatibil sau nu cu jocu respectiv.