| suntperfect a întrebat:

Oare imi va merge fifa 13 pe procesorul Intel celeron dual core e 1500 2. 20ghz? macar la medium? si cu o placa video msi gt 630 2gb, 3gb ram?
Este urgent, funda celui care da cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Marian_Bogdan_1996 a răspuns:

Merga stai calm. Sa-r putea sa mearga la high. Da-i funda?

| suntperfect explică (pentru Marian_Bogdan_1996):

Ce ai ma?, vrei funda pentru raspunsul asta?, nici macar nu are cum sa fie adevarat, eu ma gandeam macar la low sa mearga fara lag si tu imi zici mie ca merge si la hig? fisezi!

| Marian_Bogdan_1996 a răspuns (pentru suntperfect):

Eu ti-am zis ca sa-r putea sa mearga la high. Nu ti-am garantat. La medium merge sigur.