| bogdan324 a întrebat:

O sa primesc un laptop de 1000 de euro(pentru. gaming) si vreau sa stiu care sunt cele mai noi, la moda si mai faine jocuri aparute.

Răspuns Câştigător
| Ovidiu200 a răspuns:

Crysis 2, COD MW2 și acum apare MW3 mai este și Black Ops, Battlefield 3, FIFA12, Deus Ex Human Revolution uite aci review la ce joc vrei http://www.youtube.com/user/ArealIT

4 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Ce pot sa zic un Alienware m17x(Dedus de mine e sigurul laptop care costa 1000 euro) e o investitie buna dar mai bine iti luai un desktop pc tot de la ei o sa zici ca e mai scump dar isi merita banii sau iti facea un pc pe bucati.Nu conteaza ce jocuri apar joci ce iti place si inca ceva un laptop nu e pentru gaming nu poti adauga toate accesorile necesare pentru o experienta de neuiatat(mause,tastatura, hdtv, 6 monitoare,joystick, volan, game pad sau mai stiu eu ce).P.S:Nu te mai lauda aiurea ca asta cautai iti zic eu si eu am pc de gaming(pretu nu conteaza)si nu ma laud.

| bogdan324 explică:

Nu ma laudam dar ziceam pretul ca sa stiti ce fel de jocuri mi-ar rulabig grin

| CryFar a răspuns:

MAfia2.Gears Of War 3.GTA 4.asteas cele mai noi

Răspuns utilizator avertizat