| Kakarotto2016 a întrebat:

Hey! Am 1000 de euro si nu stiu ce sa cumpar : un telefon performant sau un pc gaming performant.Scopul meu este pentru jocuri.

Va multumesc.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că le poți rezolva pe amândouă!

| RainmakerX a răspuns:

Dupa umila mea parere, telefon de 1000 de euro ar trebui sa-si cumpere numai oamenii cu foarte multi bani sau prostii. Sincer, sunt speriat si amuzat in acelasi timp cand vad anumite persoane care isi cumpara telefoane in rate cand ar putea sa-si cumpere ceva mult mai ieftin si sa nu dea atatia bani pe un brand.

PC-ul este alegerea normala.

Răspuns utilizator avertizat
| AgentTorque a răspuns:

Pai..pe pc poti sa ai emulator de jocuri de pe telefon (exemplu:pubg)
Deci PC MASTERRACE

| Nelly15 a răspuns:

Eu sincer nu vad nici cel mai mic motiv sa dai 1000 de euro pe un telefon, mai mult de 1000, hai 1500 in cel mai rau caz n-as da pe un telefon. In plus telefoanele nu sunt pentru Gaming. PC din toate punctele de vedere. (Un calculator de 1000 euro e future generation, in timp ce un telefon o sa se demodeze intr-un an).

| Symbiosis a răspuns:

Nu merita sa dai toti banii nici pentru unul din ele. Dar daca totusi scopul tau este de a-l folosi pentru jocuri, alege PC-ul. Poti emula si jocuri de telefon, invers nu