| RukiRobert a întrebat:

Oameni buni, hai ca poate sunt eu prost si nu pricep... E posibil ca un PC care ruleaza greu, are probleme cu incarcarea paginilor web, a ferestrelor din PC (Mycomputer etc) si chestii de genul asta, sa se miste bine atunci cand cv este conectat in PC-ul respectiv cu TeamViewer?
Mentionez ca PC-ul are un windows nou, e luat de la 0, driveri instalati...

Mai pe scurt, cand sunt cu TeamViewer in acel PC, totul e okay... cand nu, PC e dezastru... E posibil? SI daca da, de ce mama masii?

1 răspuns:
| Adbbmsh a răspuns:

Nu stiu laughing e straniu, ruland team viewer ar trebui sa fie mai mult CPU utilizat si automat lag. e ceva nefiresc