| liviu34 a întrebat:

Oare de ce nu-mi merge chatul de la facebook cum pot sa rezolv problema

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Stai linistit asa se mai intampla cateodata cand este serverul prea incarcat adica atunci cand acebookul este foarte solicitat. Isi va reveni in cateva ore.

| Hexiled a răspuns:

Facebokul a mai facut multe chestii noi la chat probabil din cauza asta si cred ca o vor rezolva vot+funda?

| Frumoasaaaaaa a răspuns:

Nici mie nu mi-a mers si am sters programul pe care il foloseam adica Mozilla Firefox si l-am descarcat din nou.big grin :* funda?