| anonim_4396 a întrebat:

thinking la o pagina facuta pe facebook cum se activeaza chatul? daca se poate va rog sa-mi explicati cat se poate de detaliat ca sa inteleg si sa rezolv problema. va multumesc.

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

În partea stângă sau deaptră ai lista prietenilor care-s online. Dai click pe unul dintre ei şi în colţul de jos o să-ţi apară chat-ul.

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

De pe pagina ta personală sau de pe pagina unui grup?

Răspuns utilizator avertizat
| AdiSR a răspuns (pentru Afghfjhgthgh):

În partea stângă sau deaptră ai lista prietenilor care-s online. Dai click pe unul dintre ei şi în colţul de jos o să-ţi apară chat-ul.