| IAmAnonim a întrebat:

OFFFFFF MOR DE PLICTISEALA, pun intrebarea asta a treia oara si ultima data:Jocuri shooter, racing, horror:
-procesor: amd athlon XP 2200+ 1.80ghz
-placa video: ati r9200 128mb
-rami: 768mb
in afara de nfs carbon, most wanted, cs 1.6,source,fear 1.
dau cea mai mare funda pentru jocurile cele mai mistowinking

Răspuns Câştigător
| SGFlorinel a răspuns:

Iti recomand sa vizitezi site-ul acesta. ai aici jocuri de pc cu cerintele de sistem, un trailer din joc. Documenteaza-te si alegeti din jocuri.
http://www.the-best-games.info/category/system-requirements-2/

1 răspuns:
| Alexander25 a răspuns:

Incearca Team Fortress 2 este Free to Play pe Steam. ( este fps )