| Num3Ascuns a întrebat:

Ce nsf e mai misto nsf carbon sa nsf most wanted?

5 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Le-am avut pe ambele si sunt ffoarte faine... deja l-am terminat pe nfs carbon, si acum joc mw ...bye

| laurentiu a răspuns:

Nfs Most Wanted

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nfs most wanted e cel ma tare dar si carbonu nu e mia prejos

| CuppiDoon a răspuns:

Pai, au o calitate buna amandoua, dar NFS MW este mai presus si decat shift (tradus ar veni stift laughing cum adica "curse legale" pe piste)
Deci Nfs MW este cel mai tare.

Fudita

| Ionut_5706 a răspuns:

Netinand cont de faptul ca ai scris "la misto" aceasta intrebare, NFS Most Wanted este peste Carbon, Pro Street sau Undercover, story-u mi se pare cel mai bun la MW si multe alte detalii.