| Drragos a întrebat:

Ok deci am un blog la wordpress si nu am mai intrat de ceva vreme pe el, iar acum cand am vrut sa ma loghez, imi intra in cont dar imi zice ca nu am nici un coment pus, nici o postare, nimic. Si am circa 200 de posturi facute. Practic nu mai pot face nimic pe blog. Nu gasesc nicaieri email sai ceva de contact de la wordpress! Ce sa fac?

1 răspuns:
| AmandaX a răspuns:

Pa ai umblat in setari du-te si bifeaza casuta cu primit mail cand apare ceva nou... happy funda