| bvkea a întrebat:

Only Metin2 Stuff! Ce parere aveti legat de metin2ro, merita sa renunti la un razboinic corp de 35 si sa incepi un sura tais? Am nevoie strict pvm si framat! Dau funda pentru raspunsuri bune!

2 răspunsuri:
| Cosmyno7 a răspuns:

Ma interaseaza daca ai iteme bune(yang) si cal armat.

| ıllııllısTяäiหÜıllııllı a răspuns:

Daca ai posibilitatea sa ii faci M-urile la sura merita e cam dependent de tais sura arme si ii cam trebuie 3 skilluri ca sa farmezi cum trebuie cu el pe cand la razboinic aura e suficient. Sura arme e bun la farm la level mai mare.
Sfatul meu rami pe war cu un buffer alaturi farmezi foarte bine.