| SilentStriker a întrebat:

Ordinea cronologica a jocurilor Assassin's Creed si Prince of Persia?big grin

Răspuns Câştigător
| kingD0G a răspuns:

Assassin's Creed 1
Assassin's Creed 2
Assassin's Creed Brotherhood
Assassin's Creed Revelations
Assassin's Creed 3.

Seria Prince of Persia nu are ordine, deoarece nu au legatura intre ele.

| SilentStriker explică (pentru kingD0G):

Multumesc! Deci partiile Assassin's creed au legatura intre ele...

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Anvil_%28game_engine%29. ia lisat acolo joc :), Cred ca despre aceea vorbesti.

| SilentStriker explică (pentru Konata):

Nu despre asta vorbesc. Ordinea cronologica, adica ordinea in care au aparut. happy

| Konata a răspuns (pentru SilentStriker):

Aa. Scuze big grin.