| LeMoN01234 a întrebat:

Pana meascz pentru categorie nu este pentru ce vreau eulaughing...asa deci cum pot sa fac sa gasesc o anume intrebare rapid dintr-o lista lunga adica am un txt document cu 600 si ceva de intrebari si raspunsuri ( intrebare si raspuns= a sau f) si as vrea sa gasesc rapid intrebarea adica sa scriu inceputu si apoi sa imi dea intrebarea sau sa zicem vreo 10 care seamana da nu stiu cum sa fac ma puteti ajuta? dau funda...big grin

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

CTRL F scrii ceva cuvinte si dai next pana cand ajungi la intrebare. Foloseste notepad++ e mai rapid si ti le ordoneaza mai bine.