| InteligentaArtificialaAtentieWarning2023 a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare. Imi puteti face o lista nu lunga nici mare nu stiu cum sa va explic va dau un indiciu.
1.ORL
2.psihiatrie
Dati-mi vreo 10-20 de servicii sau mai multe.
As vrea sa le bag pe Poe.com ori pe ora.ai intelegeti, vreau sa fie expert robotul AI in specializari in domenii din astea si nu stiu. Nu gasesc o lista mare, intelegeti voi. Am nevoie urgent.

Răspuns Câştigător
| SuNaM a răspuns:

Medicale? Oftalmologie / Neurologie / Neunatologie / Chirurgie / Cardiologie / Urologie / Endocrinologie / Gastroenterologie / Gastroenterologie pediatrică / Hematologie / Oncologie / Geriatrie / Nefrologie / Pneumologie / Pediatrie Radioterapie // Reumatologie

4 răspunsuri:
| SuNaM a răspuns:

Super!

| healerdx7 a răspuns:

Inteligenta artificiala nu se pricepe la: stiinte economice, juridice, medicale, istorie, politica, inginerie, arhitectura. In principiu, nu se pricepe la aproape nimic. Pseudointeligentele artificiale astea sunt facute sa dea raspunsuri care sa nu supere pe nimeni, politically correct, nu raspunsuri corecte stiintific.

Ce vrei sa antrenezi tu mai exact?

| healerdx7 a răspuns:

Te provoc sa faci un bot de constructii si sa raspunda la intrebarea: "Dupa cat timp se poate decofra placa de beton dintre etaj si mansarda? Si cat timp trebuie udata ea?"

| healerdx7 a răspuns:

Cred ca poti face un bot de constructii care sa dea raspunsuri eronate.