| EuAndi a întrebat:

Cum dau de un tip de pe TPU? adica l-am gfasit la o intrebare si acum am uitat intrebare.,. vreau sa dau de el ca sa ii scriu un mesaj. numele lui e Baru parca big grin daca ma puteti ajuta sa-mi dati o intrebare la care a raspuns sau ceva? FUNDA la ala care ma ajuta sa-l gasesc

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E un singur "baru" pe TPU. El e http://www.tpu.ro/utilizator/ojzo?
Trimite-i un mesaj privat, daca e el! Succes!

| ionika17 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/ojzo.Cred ca, de acesta ai spus:)Pa, pa

| Tinna22 a răspuns:

Pai scrii acolo la cauta baru parca si il vei gasibig grin