| adi787 a întrebat:

Parintii mei au pus o parola la PC pentru ca instalam jocuri si ma jucam prea mult(gen: battlefield 3, need for speed rivals, call of duty advanced warfare etc.) iar eu nu stiu parola, dar stiam ca este o cale sa faci boot in windows de pe un dvd sau o unitate usb fara a mai scrie parola, imi spuneti va rog cum sau sa imi dai link la un video mai detaliat?
PS:Am windows 7 pe 64 biti

1 răspuns:
| florinalin89 a răspuns:

Cauta pe net elite keylogger, citeste despre el, invata cum se foloseste si o sa te ajute foarte mult!