| paulwalkerfan a întrebat:

As vrea sa imi spuneti daca merge urmatoarele jocuri pe windows 7: tdu 2 nfs the run si rivals, battlefield 4, cod ghostt si advanced warfare, wolfenstein new order, gta 5, the crew, formula 1 2014, cryisis 2 si 3 si restul jocurilor mai noi! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Robert-Nick_Revnic_1996 a răspuns:

Pe Windows 7 merge orice joc, excepție cele din epoca de piatră. Cele pe care le-ai enumerat merg.M-am uitat la cerințele de sistem și sunt dintre ele care merg și pe Xp, deci vor merge și pe Windows 7. GTA 5 sigur merge, am doi colegi care-l au pe Windows 7.Restul ar trebui să mearg și ele.