| anonim_4396 a întrebat:

Paste Fericit! Am o problema daca descarc Metin2 Hammer sau Mondial cand intru sa ma loghez imi apare o eroare la conectare ce sa fac am incercat de nu stiu cate ori bam iesit ba am intrat iar si tot asa si numere error ce sa fac? va rog spuneti-mi pleasss

Răspuns Câştigător
| 2Pac3Furious a răspuns:

Sunt inchise, nici mie nu imi merg, am incercat si site-ul si nimic, 100% inchise sau o fi un reboot temporar.

Funda *** thinking

2 răspunsuri:
| DownAnima a răspuns:

Poate serverul este offline happy

| mihaikatona a răspuns:

Nu ii reebot nimic.intra pe hammer mt2.ro si dati probleme la conectare. daca aveti windows 7 sau vista dati click dreapta si dati run like adminisitrator si asta ii toata problema