| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cand descarc un metin privat ( hammer, mondial..etc) cand incerc sa ma loghez imi spune error conneting while to server sau ceva de genu, oricum inainte sa intru in joc programul meu antivirus avast imi spune ca este un program suspicios de fiecare data! nu cumva are avastu ceva de a face cu eroarea la conectare ca daca incerc sal dezistalez imi voi pune un risc mare. Va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac, dau funda!

1 răspuns:
| cioacaa a răspuns:

Dezactiveaza anti-virusul cand instalezi si downloadezi metinu.