| GymmyCool a întrebat:

Paste Fericit! Salut TPU am o inrrebare si am nevoie de raspuns urgent e despre moonmt2 intru pe joc scriu nume parola dau enter si astept sa ma bage si tot asa face imi zice sa astept am asteptat si jumate de ora si nimic ce pot face? Funda Funda Funda Funda

Răspuns Câştigător
| UrBaN99 a răspuns:

Daca; ti apare ch1... ch2... si tot asa se lucreaza la servertongue incerca sa astepti si daca nu merge nici asa insaleaza'l din noutongue

2 răspunsuri:
| UrBaN99 a răspuns:

Funda Pls?

| Brucelee11 a răspuns:

La ch ce apare? ch1... sau doar ch 1! daca iti apare cu puncte instaleaza0l iar