| Kata_Cata_1996 a întrebat:

Pe aceasta placa video merg jocurile care vor aparea la full hd Placa video MSI AMD Radeon HD 7850, 1024MB, GDDR5, 256bit, HDMI, DVI-I, PCI-E, Frecventa Memorie 4800mhz

2 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Aceasta placa video face parte di categoria Gaming.Este special facuta pentru Gaming! O placa extrem de buna! Va rula toate jocurile noi la detalii maxime si um zici tu Full HD.

| JohnnyWylde a răspuns:

Iti vor merge foarte bine jocurile ce apar in HD chiar cu detalii la maxim atata timp cat celelalte componente pot duce jocul respectiv (ma refer la CPU si RAM)