| mirel1983 a întrebat:

Credeti ca, cu placa asta video o sa joc toate jocurile in full hd?
http://www.evomag.ro/......92276.html

8 răspunsuri:
| dudu13 a răspuns:

iti recomand sa-ti cumperi de pe mediadot.ro.e buna placa, daca iti suporta procesorul, totusi opteaza pentru o nVIDIA happy parerea mea.

| BLKZ a răspuns (pentru dudu13):

Sa nu mor prost, de ce sa opteze pentru placi Nvidia?

| dudu13 a răspuns (pentru BLKZ):

Nu stiu sa-ti spun exact, acu'3 sapt mi-am luat si eu pc facut din componente si 95% din cei care m-au sfatuit mi-au zis sa aleg nVidia. Sincer, si mie imi inspira mai multa incredere nVIDIA decat Sapphire happy

| trolololo a răspuns (pentru dudu13):

laughing Ai fost sfătuit prost. Ce componente ai ales? Sapphire e un brand foarte bun, am placa de baza de la Sapphire.

| dudu13 a răspuns (pentru trolololo):

Procesor Intel i3, placa de baza Asus si placa video nVIDIA gtx 650 happy

| Twatwaffle a răspuns (pentru dudu13):

"imi inspira mai multa incredere nVIDIA decat Sapphire". Stupid. Nvidia este producatorul tehnologiei insisi, in timp ce Sapphire este doar un fabricant de componente.Compania ce produce insasi tehnologia din placa respectiva este AMD (care i-au cumparat pe ATI cu totul acum vreo 4 ani ).Nu stiu cum va inspira voua incredere una sau alta fara ca macar sa stiti despre ce e vorba.

| SouLIce a răspuns:

Debinde si de restul sistemul, degeaba ai tu o placa video extraordinara daca ai un procesor praf, o sa iti traga tot sistemul in jos
Recomandat este sa ai un sistem echilibrat

| SpecialistIT a răspuns:

Eu iti recomand sa cumperi de la un magazin serios si de incredere, ca Mediadot.
HD7850 la ei: http://www.mediadot.ro/......dr5-dual-x

Bafta!