| cristorindo a întrebat:

Pe ce sait pot sa gasesc jocuri de genu :stiti cu monstri balauri care trebuie sa-i omori cum e prince persia dar eu vreau online! si dau

Răspuns Câştigător
| on2 a răspuns:

Uite aici niste jocu online interesante: Metin2.RO,Shaya,CABAL,Warcraft,Talisman...nu stiu daca iti va placea dar macar incearca 1 din ele decat astea le stiu ca le-am jucat si sunt bestiale. sper sa iti gasesti jocul tau preferat ONLINE! Multa Bafta!

1 răspuns:
| Killerashhul123 a răspuns:

Cum a mai spus si on2 sau poti intra pe diferite siteuri de genul alaplaya sau daca vrei jocuri online care nu trebuie downloadate intra pe siteul www.armorgames.ro este un site excelent. sper sa iti placa s multa bafta la jocuri!