| needforspeed22 a întrebat:

Pe ce site-uri pot juca call of duty black ops online. dau funda.

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Pai iei Black OPS in calc si exista o optiune MUltiplier si trebuie sa stii un prieten/prieteni care sa joace.Nu exista astfel de site/servere ca la majoritatea shooters online.Sunt nisete servere de genul asta pe X-Box live si ppe PS3 Online dar trebuie sa ai consola. Daca cazi de acord poti sa de joci online cu prietenii dar la un nr restrans de jucatori.

1 răspuns:
| geo675 a răspuns:

Nu ai siteur de black ops trebuie sa te duci la icoana sub care scrie multiplayer si sa intri pe un server de joc si te joci cu playeri online