| Mihai_7203 a întrebat:

CUm pot juca Call od duty Black Ops online big grin
Funda

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Sa joci Call of Duty Black Ops, trebuie sa il cumperi original, nu are LAN, nici servere cracked. In schimb Ai putea sa joci Call of Duty 4 Online (servere Cracked)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banuiesc ca e vorba de varianta pc, daca e asa atunci cand intri in joc apare online mode dai acolo si urmezi pasii

| MaxINFINlTE a răspuns:

Trebuie sa il cumperi... Il poti cumpara de aici la reducere:

https://www.g2a.com/r/call-of-duty-black-ops-2-steamkey

| Udarr a răspuns:

Jaje desi te respect, si imi esti prieten trebuie sa te contrazic! Poti juca black ops multiplayer fara a-l cumpara!
Crede-ma, chiar daca acum nu stiu cum, adauga-ma in adresa ta de e-mail :radu_andries2003@yahoo.com sau osky_andries in adresa ta de skype si iti voi raspunde mai detaliat(2 prieteni de-ai mei se joaca si nu l-au cumparat)
Multi au spus ca nici call of duty 6 modern warfare 2 nu merge multiplayer decat cumparat, dar nu e adevarat, mi-a mers si inca imi merge datorita unui bun prieten de-a lui Razor 1911 care a reusit sa-i dea crack
contacteaza-mawinking

| Sonel a răspuns:

Poti juca doar cu ajutorul: http://nemexis.net/
Iti faci un cont, adica o adresa de e-mail si o parola, downloadezi un Patch mic, adica client, il bagi in joc pornesti jocul te loghezi, probabil ca la inceput isi face un up-date si joci, vezi acolo pentru ca sunt servere mai multe