| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Pe dragon city (pe facebook ) cum fac dragoni urmatori :
Dragonul Gumy,
Dragonul Firebird,
Dragonul Volcano,
Dragonul Alpine,
Si Dragonul cool fire.
Ajutati-ma va rog dau funda!

5 răspunsuri:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Dragonul fire birds imperecheaza unul de foc cu unul natura si iti va iesi din cel mult 2 incercari, la Gumy o sa iti iasa mai greu dar fa unul de natura cu unul de electricitate, la volcano trebuie sa il cumperi nu cred ca poti sa il imperechezi
happy, funda? big grin

| TheBoyTheCool24 explică (pentru TTTeofiLLL):

Cred ca mi-ai dat gresit. nu mi-a iesit fire bird mi-a iesit alpine mersi oricum

| Preda_Ionut_Adrian_1993 a răspuns (pentru TTTeofiLLL):

De fapt... volcano se face din FIRE+TERRA (in ordinea asta)...Gummy mie mi-a iesit din NATURE + ELECTRIC.ALPINE eu l-am facut din VOLCANO+ICE

| Andrei_Cojocaru_1990 a răspuns:

Dragonul FireBird se face din dragonul flame+dragonul planta

dragonul Volcano se face din flame dragon_terra dragon

Alphie dragon se face din Dragonul Ice+Gheata

Cool fire se face din dragonul Ice+Dragonul Cactus

| Gabriel9000 a răspuns:

Gumy firebird+hot metal, firebird foc +natura, volcana foc+pamant, alpine pamant+gheata, cool fire laser + socer