| AlexTheBestOfTPU a întrebat:

Pe metin2 cum pot sa fac o arma +9 fara sa esueze?

Răspuns Câştigător
| Raptor a răspuns:

Fara sa esueze? iti zic eu: cu muuuult noroc, altcumva n'ai cum fara sa esueze deloc---> cu bless tot esueaza (chiar daca scade doar cu in +) metal magic? ramane tot aceeasi dar sansele nu sunt 90, sunt ca la fierar straight face (2 Aprilie 2011 23:27 )
mihaela, vorbesti din private cumva? pe originale nu e asa...
fara sa esueze deloc iti trebuie doar muuuuult noroc

2 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

Iei metal magic, daca esueaza ramane acelasi +, dar are 90% sanse sa mearga. funditahappy

| tomy_7584 a răspuns:

Iei pergamentul binecuvantari