| dany_2098 a întrebat:

Cine imi ice niste coduri sau trucuri pentu metin2.Sau un truc sau ceva care sa nu imi esueze cand imi fac un item +1...+9 sau arma +9-arma legendara +0...+9 sau un fierar mai bun FUNTA

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai ar fi coduri care sunt cam inutile dar amuzante: /set_w te face sa mergi incret(e caraghios cand esti pe cal sau cu undita in mana) /set_r te face rapid la loc, (fish) face sa apara semnu ala ca atunci cand trage pestele(da de fapt nu trage, ii poti deruta pe altii cand ai lv mai mic sau te prefaci ca pescuiesti cu arma) si cam atat stiu imi dai funda pls?

1 răspuns:
| horiaujoc_9272 a răspuns:

Pai stiu eu unulwinking cand fierarul are mana pe cap sa nu dai Acept! cand o tine jos dai acept rapid rapid ca nu esz funda funda crying pls