| Nightcore4Team a întrebat:

Pe metin2 RO cat la suta ii sami reuseasca platosa de leu de lvl 26 la + 6?

Răspuns Câştigător
| ThePunkGuy34 a răspuns:

Ar fi aproximativ de 40%. Gandeste-te ca la +1 sun 90%, +2 80%, +3 70% si tot asa.

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Eu zic ca ai o sansa foarte mica, nu sunt negativist, dar ai lvl mic. ai o sansa mica rau. Daca vrei sa iti cresti sansa, du-te si maresteti-o la un fierar de breasla, dar nici acolo nu e foarte sigur.

| Killutzu a răspuns:

La fierarul normal sunt sansele 40-45% sa reuseasca, iar la un fierar de breasla sansele sunte de 55-60% dar te va costa ceva yang in plus.