| NimeniNu a întrebat:

Pe metin2 united am o samanca de lv 60. De unde pot face rost de arme si armuri de lv asta? Si sa stiti ca nu ma ajuta cu nimic un raspuns de genul : "Alt obsedat de metin". Merci mult :* [Funda]

Răspuns Câştigător
| SilentStriker a răspuns:

Poti gasi armuri de lvl 54 respectiv 61, care zic eu sunt cele mai potrivite pentru level-ul tau. Acestea 2 le poti procura din lazile primite de la un "boss" ( Vulpea cu 9 cozi, Regele focului, Regina paianjen, etc.) Sau pot dropa la unele pietre metin, lv 70-90, (la pietrele de 90 pica armuri de 61, si armuri de 70, sau armura de "otel", in cazul shamancei "vesmant negru", dar acesta, pe cele mai multe servere este rar ), sau desigur, poti cumpara de la alti jucatori, prieteni. Sper ca ti-am fost de ajutor!happy

1 răspuns: