| MissYMarYa a întrebat:

Pe metin2ro spuneti-mi si mie cum sa ajung la capat in temnita maimutelor incepator si cealalta pentru misiune spuneti-mi : stanga dreapta fata spate sau dati un link cu o posa cu harta pliz repede dau funda!

2 răspunsuri:
| Dhom a răspuns:

Nu stiu sigur daca asa este dar merita incercat inainte,inainte,inainte,inainte,stanga, dreapta, inainte...

| TheLiSS a răspuns:

Am facut si eu misiunea dar mam plimbat vreo 15 min ca prostu la maimute dupa care am facut big grin Lv 55 virgo TheLiSS war mental :X