| SEGAkB a întrebat:

Pe metin2ro unde pot sa pescuiesc fara sa ma prinda Gm-ul?laughing.

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Practic gm-ul nu te poate prinde. metinul are hackshield care e antihack. gmul nu te va prinde ci hackshieldul. nu ai ce sa faci. oriunde ai pescui programul tot te va prinde.

| SEGAkB explică (pentru Hitback):

Practic la ora actuala nu am ban + ca joc de 1an. Gm-ul te prindewinking. N-are legatura hs-ul aiciwinking

| Hitback a răspuns (pentru SEGAkB):

Bine. cum zici tu. daca tu asa crezi ca sta gm-ul invizibil si se uita in toate regatele la toti playerii pe unde pescuiesc inseamna ca ai experienta in joc si nu am decat sa te felicit. Commul meu nu isi are locul din moment ce tu stii mai bine decat mine. O zi buna.