| iulicercel a întrebat:

Pe Tanki Online test server imi cere un cod, care e acela?

4 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Test server este un server facut de admini pentru a vedea cum merge jocul dupa un update sau reparatii codurile cred ca sunt date catre anumiti jucatori acum poti juca gratis fara nici un cod

| iulicercel explică (pentru LittleBugsBunny):

Stiu ca poti juca gratis dar nu poti zuca gratis pe test server, eu as vrea sa joc pe test server deoarece poti sa iti faci grad maxim si bani maximi.

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru iulicercel):

Atunci urmareste pagina de fb sau forumul poate gasesti acolo sau creste in rang poate aia dua doar la jucatorii de un anume rang

| Yo_Bogdan_1996 a răspuns:

Code : Opex-Rah