| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Pe tekken 6 am terminat story mode cu toate caracterele,trebuia sa il primesc pe Azazel, dar nu l-am primit.Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| TheFallen666 a răspuns:

Trebuie sa faci cheat sau incearca de aici http://www.youtube.com/watch?v=XWMjTGRLwkI

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru TheFallen666):

Tipul cu still adorable? il stiu el m-a ajutat la god of war

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru TheFallen666):

Daca nu neaparat cu chat mai trebuie ceva in plus in afara de story mode asa nasol nu am mai vazut

6 răspunsuri:
| TheFallen666 a răspuns:

Nu stiu cauta pe youtube dar de obicei in jocuri de astea unde intra si mortal Kombat primesti unele caractere pe hard, legendary etc... cat mai greu!

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru TheFallen666):

Atunci trebuie sa fac pe ultra hard? vai de mine sad