| YangMin a întrebat:

Pe The Sims Social de pe Facebook ce imi trebuie ca sa pot sa ma uit prin telescop?(L-am instalat dar zice ca trebuie sa ma duc sa cumpar ceva dar nu stiu ce)Ce trebuie sa cumpar?

Răspuns Câştigător
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Pai trebuie sa ai cale libera la lesescop.sa il asezi la un geam sau afara, iar fiz langa el nu trebuie sa fie nimic.cel putin langa el trebuie sa fie spatiu iber deoarece omuletzul nu se poate urca peste oricce! valabil si la restul componentelor din simswinking

2 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Aici sunt ceva informatii despre sims social :) http://www.ziarelive.ro/despre/sims_social/1.html

| Boss_Reaper_1990 a răspuns:

Un colt de acela mare la 15000 mii