| valivalentinuza a întrebat:

Dacă trimit SMS la 1339 cu textul PASS pentru Transformice la căpșuni, trebuie să plătesc? Sau... doar îmi dă codul și eu îl bag. FUNDA REPEDE!

2 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

La orice mesaj iti ia din credit.Nu e gratuit.
Sper ca te-am ajutat.

| valivalentinuza explică (pentru Romeo44):

Nu stiu, multi spun ca daca sun la alt cod, de pe un alt site. de fapt daca trimit mesaj, imi da codul, fara sa platesc.Si am rugat-o pe o fata (sora mea din joc), sa-mi dea un cod..aceasta nu e rea, si mi l-a imprumutat. Este cu adevarat un cod, dar nu este bun, app. m-a si anuntat ca nici la ea n-a mers.