| Fain_Wizz_Ăla_1996 a întrebat:

Pe un laptop ca asta : http://www.cel.ro/......-8cell-l/. ruleaza toate jocurile din 2012-2013 decent?

2 răspunsuri:
| Alecriss a răspuns:

Da m ca merg bine...din cate am vauzt eu ca are laptopul dar sfatul meu este sa bagi pe el windows XP deoarece pe Windows7 sau Vista nu merg toate jocurile si s-ar putea sa te trezesti pe parcurs cu cateva erori.

| CosmanXL a răspuns:

Daca vei baga Windows8 cu siguranta iti va merge toate jocurile, dar daca vei baga 7/xp, s-ar putea sa ai ceva probleme cu jocurile mari (gta4/5,aion,fifia13 etc.)