| anonim_4396 a întrebat:

happy
In metin2 am primit fms+2 la arcas brutal :X
Dar are paguba medie -14% si paguba competentei 8% laughing
Vroiam sa stiu ce e cu chestiile astea?
Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Paguba medie ( PM ) - daca o ai mare, vei da damage mai mare pe hit, adica fara skill, doar din sabie, fara magii.

Paguba competentei ( PN ) - Daca e mare vei da damage mare pe skill, adica cu magiile vei da mai mult / vei lua mai mult HP la mobi/duel/ etc.

PS : Cum il ai tu acum, e praf. E bine sa ai PM mai mare, cu PN nu ai ce face in RO.

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru Jorah):

Deci praf laughing
Cam cu cat pot sa-l vand?

| Jorah a răspuns (pentru yupiiiiiiiiiiiiii):

Nu stiu acum cu cat sunt preturile pe ro, daca nu ai alta arma, stai cu ea, are atacu bunicel thinking

3 răspunsuri:
| darius4181 a răspuns:

Paguma medie (PM) cu hitu PVM
Paguma competentei (PC) skiluri PVP