| Questo a întrebat:

Pentru cei care au cumparat 75/120 MD pe Metin2RO prin SMS! A-ti scris "game" cu G mare sau g mic? Tot o intrebare : A-ti mai primit sms-ul cu confirmarea platii? Dau FUNDA

3 răspunsuri:
| alynutzu20 a răspuns:

Eu am scris cu g mic
da! am primit sms de confirmare

| Andreyu11 a răspuns:

Acum am avut eu aceeasi problema.Am scris cu G mare si nu am primit comfirmarea platii.Am primit un mesaj:"Cumpara GAME trimitand sms la 4778.."

| warabsolute a răspuns:

Prin urmare au venit md-urile sau nu? a avut cineva probleme cand a comandat prin sms?