| oceanoflove a întrebat:

A mai comandat cineva de pe biopharm? Am plasat o comanda (ramburs) dar in contul meu la secțiunea comenzi plasate imi scris in asteptarea confirmarii platii la livrare. Unde trebuie sa dau confirmarea?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna. Daca abia ai plasat comanda, cred ca de fapt se refera la confirmarea comenzii, ca apoi sa fie trimisa? Daca ai optat ramburs, platesti doar cand ti se livreaza coletul. Poti verifica pe email daca nu cumva ai primit vreun link sau ceva de confirmare. Sau le poti scrie direct, poate prin mesaj pe site sau pagina de Facebook.

| oceanoflove explică (pentru dullcat):

Am trimis mail azi dar abia luni sa primesc raspuns. Comanda a fost data joi.

| lpavel a răspuns:

E vorba de confirmarea comenzii nu platii, s-a facut o greseala acolo, dar stai linistit ca vei fi contactat prin email sau telefon ca sa confirmi comanda! Dar daca azi ai dat comanda atunci astepti pana luni sau marti, miercuri, devreme ce la catolici e pastele... atunci vei fi contactat pentru confirmare apoi coletul va ajunge odata laughing depinde de ce noroc ai.